Prijavljeni takmičari za državno prvenstvo za mlađe i najmlađe kadete

Prijavljeni takmičari za državno prvenstvo za mlađe i najmlađe kadete


Ovog vikenda, 30. i 31. marta biće održano državno pojedinačno prvenstvo za mlađe i najmlađe kadete i kadetkinje u Beranama.

Slijedi tabela sa spiskom prijavljenih igrača i igračica.

RBkategorijaime i prezimeklub
1mlađe kadetkinjeBajović AndreaSTK Budim
2mlađe kadetkinjeMilošević SuzanaSTK Budim
3mlađe kadetkinjeOstojić MartinaSTK Budim
4mlađe kadetkinjeVujović AnastasijaSTK Budim
5mlađe kadetkinjeBajović StefanijaSTK Budim
6mlađe kadetkinjeRanić DraganaSTK Budim
7mlađe kadetkinjeSpahic AjnaSTK Jedinstvo
8mlađe kadetkinjeSpahic ZanaSTK Jedinstvo
9mlađe kadetkinjeFemic ElenaSTK Jedinstvo
10mlađe kadetkinjeFraneta KararinaSTK Valdanos
11mlađe kadetkinjeFraneta LaraSTK Valdanos
12mlađe kadetkinjeZivanovic MiaSTK Valdanos
13mlađe kadetkinjeHidrio SumeaSTK Valdanos
14mlađe kadetkinjeAnđela DevićSTK Ivangrad
15mlađe kadetkinjeSaška DašićSTK Ivangrad
16mlađe kadetkinjeDanijela KljajićSTK Ivangrad
17mlađe kadetkinjeBajovic AnjaSTK Gorštak
18mlađe kadetkinjeVlahović DunjaSTK Gorštak
19mlađe kadetkinjePerović JanaSTK Budućnost
20mlađe kadetkinjeŠebek KristinaSTK Budućnost
21mlađe kadetkinjeVračar KsenijaSTK Budućnost
1mlađi kadetiMilošević AndrejSTK Budim
2mlađi kadetiStavljenić ČedomirSTK Budim
3mlađi kadetiBabović StrahinjaSTK Budim
4mlađi kadetiKnežević ViktorSTK Budim
5mlađi kadetiMališić MatijaSTK Budim
6mlađi kadetiAković VasilijeSTK Budim
7mlađi kadetiJakša KrivokapićSTK Novi
8mlađi kadetiLuka KaranovićSTK Novi
9mlađi kadetiBalša IlićSTK Novi
10mlađi kadetiYegor TokmačevSTK Novi
11mlađi kadetiMarko BožovićSTK Novi
12mlađi kadetiĐorđe RahovićSTK Spin
13mlađi kadetiSpahic ZijadSTK Jedinstvo
14mlađi kadetiSlavkovic AntonioSTK Jedinstvo
15mlađi kadetiSlavkovic BogdanSTK Jedinstvo
16mlađi kadetiBecirovic DarisSTK Jedinstvo
17mlađi kadetiAgic ErminSTK Jedinstvo
18mlađi kadetiKostic Danilo STK Valdanos
19mlađi kadetiTurkovic AdrianSTK Valdanos
20mlađi kadetiDjurovic MiĺosSTK Valdanos
21mlađi kadetiMujic DarisSTK Valdanos
22mlađi kadetiMujic BenjaminSTK Valdanos
23mlađi kadetiLuka GudovićSTK Ivangrad
24mlađi kadetiVojo DabetićSTK Ivangrad
25mlađi kadetiMatija ĐekićSTK Ivangrad
26mlađi kadetiStefan ĐekićSTK Ivangrad
27mlađi kadetiLuka MartićSTK Ivangrad
1najmlađe kadetkinjeVujović AnastasijaSTK Budim
2najmlađe kadetkinjeBajović StefanijaSTK Budim
3najmlađe kadetkinjeMiona CerovićSTK Spin
4najmlađe kadetkinjeIvona RaičevićSTK Spin
5najmlađe kadetkinjeSpahic AjnaSTK Jedinstvo
6najmlađe kadetkinjeSpahic ZanaSTK Jedinstvo
7najmlađe kadetkinjeFemic ElenaSTK Jedinstvo
8najmlađe kadetkinjeFraneta KararinaSTK Valdanos
9najmlađe kadetkinjeFraneta LaraSTK Valdanos
10najmlađe kadetkinjeZivanovic MiaSTK Valdanos
11najmlađe kadetkinjeHidrio SumeaSTK Valdanos
12najmlađe kadetkinjeBajovic AnjaSTK Gorštak
13najmlađe kadetkinjeJovanović KatarinaSTK Gorštak
14najmlađe kadetkinjeVlahović DunjaSTK Gorštak
15najmlađe kadetkinjeŠebek KristinaSTK Budućnost
16najmlađe kadetkinjeVračar KsenijaSTK Budućnost
17najmlađe kadetkinjeVuković KsenijaSTK Budućnost
1najmlađi kadetiKnežević ViktorSTK Budim
2najmlađi kadetiMališić Matija STK Budim
3najmlađi kadetiJakša KrivokapićSTK Novi
4najmlađi kadetiLuka KaranovićSTK Novi
5najmlađi kadetiBalša IlićSTK Novi
6najmlađi kadetiYegor TokmačevSTK Novi
7najmlađi kadetiĐorđe RahovićSTK Spin
8najmlađi kadetiVasilije Pinter STK Spin
9najmlađi kadetiSpahic ZijadSTK Jedinstvo
10najmlađi kadetiSlavkovic AntonioSTK Jedinstvo
11najmlađi kadetiSlavkovic BogdanSTK Jedinstvo
12najmlađi kadetiBecirovic DarisSTK Jedinstvo
13najmlađi kadetiAgic ErminSTK Jedinstvo
14najmlađi kadetiKostic Danilo STK Valdanos
15najmlađi kadetiTurkovic AdrianSTK Valdanos
16najmlađi kadetiDjurovic MiĺosSTK Valdanos
17najmlađi kadetiMujic DarisSTK Valdanos
18najmlađi kadetiMujic BenjaminSTK Valdanos
19najmlađi kadetiTaljanović FedjaSTK Budućnost
20najmlađi kadetiPejović VanjaSTK Budućnost
21najmlađi kadetiPejović KočaSTK Budućnost