Rezultati prvog turnusa lige za seniorke

Rezultati prvog turnusa lige za seniorke


U subotu, 24. novembra u sportskom centru Spin održan je prvi turnus lige za seniorke. STK Budućnost ostvario je sve pobjede i sa prve pozicije braniće mjesto državnog prvaka u proljećnom dijelu sezone.

 

Rezultate možete pogledati u nastavku.

Prvo kolo

 

STK Budimlja – STK Ivangrad 4:2

Guberinić Marija – Golubić Anastasija 3:2

Guberinić Martina – Razić Jovana 0:3

Praščević Ksenija – Dašić Saška 3:0

Praščević / Guberninić – Račić / Golubić 3:0

Guberinić Marija – Račić Jovana 1:3

Praščević Ksenija – Golubić Anastasija 3:1

 

STK Budim – STK Spin 4:0

Petrić Ivona – Cerović Miona 3:0

Bajović Andrea – Raičević Kaća 3:

Milošević Suzana – Raičević Ivona 3:0

Petrić / Bajović – Raičević K. / Cerović 3:0

 

Drugo kolo

 

STK Budućnost – STK Budim 4:1

Ćulafić Snežana – Petrić Ivona 0:3

Ćulafić Dragana – Bajović Andrea 3:2

Milačić Bogdanović Neda – Dubak Marija 3:0

Ćulafić S. / Milačić Bogdanović – Petričć / Bajović 3:1

Ćulafić Snežana – Bajović Andrea 3:0

 

STK Spin – STK Budimlja 0:4

Raičević Kaća – Praščević Ksenija 0:3

Cerović Miona – Guberinić Marija 0:3

Raičević Ivona – Guberinić Martina 0:3

Raičević I. / Cerović M. – Praščević / Guberinić M. 0:3

 

Treće kolo

STK Budimlja – STK Budućnost 0:4

Praščević Ksenija – Milačić Bogdanović Neda 0:3

Guberinić Martina – Ćulafić Snežana 0:3

Guberinić Marija – Ćulafić Dragana 0:3

Praščević / Guberinić – Ćulafić / Ćulafić 0:3

 

STK Ivangrad – STK Spin 4:2

Račić Jovana – Cerović Miona 3:0

Golubić Anastasija – Janković Sonja 1:3

Čukić Milica – Raičević Kaća 3:0

Račić / Golubić – Raičević I. / Cerović 3:0

Račić Jovana – Janković Sonja 1:3

Čukić Milica – Cerović Miona 3:0

 

Četvrto kolo

STK Budim – STK Budimlja 4:0

Petrić Ivona – Praščević Ksenija 3:0

Dubak Marija – Guberinić Marija 3:2

Bajović Andrea – Guberinić Martina 3:0

Petrić / Bajović – Praščević / Guberinić 3:0

 

STK Budućnost – STK Ivangrad

Milačić Bogdanović Neda – Golubić Anastasija 3:0

Ćulafić Snežana – Račić Jovana 3:0

Pejović Anja – Dašić Saška 3:0

Ćulafić / Ćulafić – Golubić / Račić 3:0

 

Peto kolo

STK Ivangrad – STK Budim 4:0

Dašić Saška- Bajović Andrea 0:3

Račić Jovana – Petrić Ivona 0:3

Golubić Anastasija – Dubak Marija 0:3

Račić / Golubić – Petrić / Bajović 1:3

 

STK Spin – STK Budućnost

Cerović Miona – Milačić Bogdanović Neda 0:3

Raičević Ivona – Ćulafić Snežana 0:3

Raičević Kaća – Ćulafić Dragana 0:3

Raičević K. / Raičević I. – Ćulafić D. / Pejović A. 0:3